Учительська

Цього року 1 вересня більше 448 тисяч першокласників розпочнуть навчання за реформованою програмою “Нова українська школа”

Про це заявив Президент Петро Порошенко, виступаючи на Всеукраїнській серпневій конференції, присвяченій старту Нової української школи.

“Програма “Нова українська школа” починається з найменших, із першокласників, і буде крок за кроком зростати разом з ними. 1 вересня всі учні 22 тисяч перших класів, які є в Україні, а це 448 тисяч школярів почнуть навчання вже за новим державним стандартом”, – сказав він.

Порошенко підкреслив, що більше чверті століття Україна чекала на нову освітню реформу, оскільки світ дуже швидко і динамічно розвивається, а Україна відстає від країн-лідерів в освітньому середовищі.

За його словами, такою реформою є “Нова українська школа”. Глави держави переконаний, що реформа освіта повинна спрямовуватися на креативність та інновації.

“Нам потрібна освіта, яка формує здатність учня не лише грати за вже встановленими правилами, але й вигравати в умовах постійної зміни ситуації. Ми не тільки даємо учню знання, але навчаємо постійно вчитися”, – підкреслив Президент.

Він також наголосив, що з освітою пов’язані надії на життєвий успіх всієї української нації.