день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Цікаві діти задають до 400 питань у день

Цікаві діти задають до 400 питань у день

Цікаві діти задають до 400 питань у день

У перші роки життя дитина черпає інформацію про навколишній світ у своїх мам і тат. Маленькі “чомучки” не замовкають з ранку до вечора – за даними дослідження, дорослим доводиться відповідати, в середньому, на 105 тисяч 120 питань на рік.

Опитавши більше 2 тисяч батьків, чиї діти перебували у віці від 2 до 10 років, вчені прийшли до висновку, що самими цікавими є 4-річні дівчата. Вони ставлять запитання 390 разів на день, тобто приблизно раз на дві хвилини протягом 12,5 годин (до тих пір, поки не заснуть).

У цілому ж, діти просять своїх батьків пояснити, що до чого, 288 разів на день, тобто кожні 2 хвилини 36 секунд під час неспання. Пік розпитувань припадає на момент прийому їжі (до 11 питань) і під час походу по магазинах.

Найчастіше малюки звертаються до мам. 24% допитливих чад впевнені, що тато все одно не стануть їм нічого пояснювати, ще 75% дітей просто не можуть поцікавитися думкою глави сімейства, так як чоловіків постійно немає вдома.

З віком питання “чомучок” стають більш складними. 82% матерів зізналися, що іноді не знають, що відповідати своїй дитині. Чим старше стають діти, тим рідше запитують своїх родичів. Наприклад, 9-річні хлопчики задають тільки 144 питання в день. Це пояснюється тим, що у школярів з’являються інші джерела інформації. Вони шукають відповіді на свої питання в книгах та інтернеті, у однолітків або вчителів.