Вища освітаГоловне

Три університети Донбасу тимчасово поміняють прописку

Враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію на Сході України та продовження збройного конфлікту на території міст, де розміщені вищі навчальні заклади, з метою збереження життя та здоров’я громадян України, а також забезпечення конституційного права кожного на належні, безпечні та здорові умови праці та навчання, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, Донецький національний технічний університет, Луганський національний університет імені Т. Г. Шеченка проводитимуть свою освітню діяльність в інших містах Донбасу.

Зокрема, на базі Технологічного інституту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, що розташований у місті Сєвєродонецьку Луганської області розміститься Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.

Донецький національний технічний університет тимчасово переміститься до Красноармійська Донецької області та розміститься на базі Красноармійського індустріального інституту Донецького національного технічного університету.

Відповідні накази Міністерства №1132 та № 1129 розміщено на офіційному веб-сайті МОН.

Луганський національний університет імені Т. Г. Шевченка тимчасово розміститься на базі Старобільського факультету Луганського національного університету імені Т. Г. Шеченка. (Наказ МОН №1128 від 3 жовтня 2014 року)

МОН закликає керівництво цих вищих навчальних закладів забезпечити оперативне інформування працівників і студентів про тимчасове переведення та вирішити всі питання щодо забезпечення освітнього процесу.

Міністерство освіти і науки України

Back to top button