Здоров'яФізіологія

Три кращих протизапальних продукти

Фахівці радять вживати частіше три кращих природних протизапальних засоби, які при правильному використанні допоможуть повернути нормальне самопочуття і відновити здоров’я.

Часник. Часник – джерело антиоксидантів . Він просто незамінний при застуді, адже має антибактеріальні та противірусні властивості. Секрет його потужної сили криється у високому рівні вмісту сірки, що перешкоджає активації запальних ферментів в організмі.

Зелений чай. Всі знають, що зелений чай є прекрасним антиоксидантом, але не всім відомо про повний спектр переваг зеленого чаю. Зелений чай володіє протираковими властивостями, допомагає знизити рівень поганого холестерину, запобігає серцево-судинним захворюванням, а також бореться з інфекціями. Крім того, зелений чай має м’яку протизапальну дію, що може стати в нагоді людям, що страждають від ревматоїдного артриту. Справа в тому, що в чаї міститься велика кількість катехінів – поліфенолів, які є потужними антиоксидантами.

Куркума. Куркума володіє омолоджуючими і протизапальними властивостями. Дослідження вчених неодноразово свідчили про те, що куркума допомагає зменшити біль при артриті і навіть захищає від онкозахворювань .

Back to top button