день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Три кращих протизапальних продукти

Фахівці радять вживати частіше три кращих природних протизапальних засоби, які при правильному використанні допоможуть повернути нормальне самопочуття і відновити здоров’я.

Часник. Часник – джерело антиоксидантів . Він просто незамінний при застуді, адже має антибактеріальні та противірусні властивості. Секрет його потужної сили криється у високому рівні вмісту сірки, що перешкоджає активації запальних ферментів в організмі.

Зелений чай. Всі знають, що зелений чай є прекрасним антиоксидантом, але не всім відомо про повний спектр переваг зеленого чаю. Зелений чай володіє протираковими властивостями, допомагає знизити рівень поганого холестерину, запобігає серцево-судинним захворюванням, а також бореться з інфекціями. Крім того, зелений чай має м’яку протизапальну дію, що може стати в нагоді людям, що страждають від ревматоїдного артриту. Справа в тому, що в чаї міститься велика кількість катехінів – поліфенолів, які є потужними антиоксидантами.

Куркума. Куркума володіє омолоджуючими і протизапальними властивостями. Дослідження вчених неодноразово свідчили про те, що куркума допомагає зменшити біль при артриті і навіть захищає від онкозахворювань .