Конспекти уроків історії України 5 класУсі уроки історії

Тема: Як відкриття Харківського університету сприяло розвитку української культури (5 клас. Історія України. Нова програма)

Мета: на прикладі діяльності викладачів та випускників Харківського університету схарактеризувати його вплив на українську культуру та освіту; розвинути навички роботи з джерелами інформації, вміння давати характеристику діяльності історичного діяча; викликати зацікавленість учнів до історичних подій тогочасного періоду.
Обладнання: О.І. Пометун, І.А. Костюк, Ю.Б. Малієнко Історія України (Вступ до історії). — К.: Видавничій дім «Освіта»; ілюстрації.
Тип уроку: комбінований;
Поняття та терміни: університет.
Очікувані результати
Після цього уроку учні зможуть:
• установлювати хронологічну тривалість і послідовність зазначених подій та явищ, співвідносити подію, історичне явище і століття;
• знаходити на карті території, пов’язані із зазначеними подіями та діяльністю людей;
• розповідати про історичну подію чи явище, історичних діячів на основі тексту підручника;
• виокремлювати в тексті головне й другорядне, складати простий план тексту підручника, зокрема у формі запитань;
• складати запитання щодо перебігу історичної події; висловлювати своє ставлення до історичних подій, явищ і діячів, що пропонують для вивчення.

Завантажити: Тема: Як відкриття Харківського університету сприяло розвитку української культури (5 клас. Історія України. Нова програма) (Розмір: 18.0 KB, Завантажень: 2164)
Back to top button