Конспекти уроків зарубіжної літератури 7 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Тема: Вальтер Скотт. «Айвенго». Образи роману. Вплив історичних подій, соціального статусу, національності на характер людини (7 клас. Зарубіжна література. Нова програма)

Авто: Чайковська О.Б., вчитель зарубіжної літератури

Навчальний заклад: Дунаєвецька  ЗОШ І-ІІІст. №2

Тема. Історичний колорит твору Вальтера Скотта «Айвенго» і засоби його створення. Динаміка сюжету і гумор.

Мета: ознайомити учнів з поняттям «історичний колорит» та з’ясувати засоби його створення в романі;     розвивати спостережливість, увагу, логічне мислення, уміння робити вичерпні висновки, грамотно і виважено висловлювати власні думки, враження;   виховувати пізнавальний інтерес до історичного минулого.

Тип уроку: засвоєння знань і формування вмінь.

Обладнання:  портрет В Скотта, текст роману «Айвенго»,ілюстрації до роману, історичний матеріал, презентації учнів та вчителя, аудіозапис «Балади про час»

В. Висоцького.

Методична ремарка

При підготовці до уроку учні, об’єднавшись у три творчі дослідницькі групи, отримали випереджувальні завдання підготувати доповіді і мультимедійні презентації

Завантажити: Тема: Вальтер Скотт. «Айвенго». Образи роману. Вплив історичних подій, соціального статусу, національності на характер людини (7 клас. Зарубіжна література. Нова програма) (Розмір: 27.0 KB, Завантажень: 1473)
Back to top button