Конспекти уроків історії України 5 класУсі уроки історії

Тема: Узагальнення до курсу «Роль громадян, історичної науки, музеїв та архівів у збереженні минулого України» (5 клас. Історія України. Нова програма)

Мета: узагальнити та систематизувати знання учнів з курсу, повторити основні положення курсу, предмет вивчення історії, допоміжні історичні дисципліни, зробити висновки щодо ролі громадян, історичної науки, музеїв та архівів у збереженні минулого України; продовжити розвивати вміння аналізувати, порівнювати, співвідносити; складати план до тексту; висловлювати власну точку зору. Ознайомити, що є предметом вивчення історії та чому історичні знання важливі для людей. Виховувати почуття патріотизму на основі історичного минулого.
Обладнання: О.І. Пометун, І.А. Костюк, Ю.Б. Малієнко Історія України (Вступ до історії). — К.: Видавничій дім «Освіта»; ілюстрації.
Тип уроку: урок систематизації та узагальнення

Завантажити: Тема: Узагальнення до курсу «Роль громадян, історичної науки, музеїв та архівів у збереженні минулого України» (5 клас. Історія України. Нова програма) (Розмір: 18.8 KB, Завантажень: 2070)
  
Back to top button