Конспекти уроків географії 7 класУсі уроки географіїФайли

Тема: Тектонічні структури. Практична робота №1 Аналіз тектонічної та фізичної карт світу (7 клас. Географія. Нова програма)

Тема: Тектонічні структури. Закономірності поширення основних форм рельєфу на материках і океанах. Практична робота №1 Аналіз тектонічної та фізичної карт світу: виявлення зв’язків між тектонічною будовою і формами рельєфу 

Мета: актуалізувати, поглибити та систематизувати знання учнів про будову земної кори та рельєф; формувати вміння працювати з картами атласу та встановлювати відповідність між тектонічними структурами й основними формами рельєфу; розвивати дослідницький підхід до вивчення об’єктів, уміння управляти своєю пізнавальною діяльністю; виховувати самостійність, відповідальність за прийняття рішень.

Обладнання: фізична карта світу, карта «Будова земної кори», підручники, атласи, контурні карти, комп’ютер, мультимедійний проектор, мультимедійна презентація.

Тип уроку: комбінований.

Очікувані результати: учні зможуть називати найбільші платформи та області складчастості; наводити приклади форм рельєфу на материках і в океанах, платформ і областей складчастості; пояснювати закономірності розміщення рівнин і гір на материках та в океанах.

Усі уроки географії на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Тема: Тектонічні структури. Практична робота №1 Аналіз тектонічної та фізичної карт світу (7 клас. Географія. Нова програма) (Розмір: 21.6 KB, Завантажень: 3644)

Один коментар

Back to top button