Уроки "Всесвітня історія. Історія України. 6 клас"Усі уроки історіїФайли

Тема: Що вивчає історія Стародавнього світу (Всесвітня історія. Історія України 6 клас. Нова програма)

Мета: відновити уявлення про те, що таке історія, як історичні процеси розвиваються в просторі та часі, що таке історичні джерела й події, хто такі історичні діячі; створити початкове уявлення про історію стародавнього світу; з’ясувати, якими є основні історичні джерела з історії стародавнього світу; познайомити із системою відліку часу, що використовується в історії стародавнього світу; застосовувати та пояснювати на прикладах терміни й поняття «історія стародавнього світу», «історичне джерело в історії стародавнього світу», «ера — до Різдва Христового і від Різдва Христового»; відновити набуті в попередньому році навички роботи з історії й розпочати формування нових навичок; зацікавити новим навчальним предметом.

Обладнання: Всесвітня історія. Історія України: підруч. для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів/ О.І. Пометун, П.В.Мороз, Ю.Б. Малієнко.-К.: Видавничий дім «Освіта», 2014 – 256 с., наочність.

Тип уроку:  засвоєння нових знань та вмінь.

Основні поняття: «історія стародавнього світу», «історичне джерело з історії стародавнього світу», «ера — до Різдва Христового і від Різдва Христового»

Конспекти уроків історії на сайті “Шкільне життя”

Очікувані результати

Після цього уроку учні зможуть:

  • згадати і пояснити, що таке історія, як історичні процеси розвиваються в часі та просторі, що таке історичні пам’ятки, джерела знань про минуле, історичні події, хто такі історичні діячі (на прикладі історії України та рідного краю);
  • називає основні етапи в історії людства, хронологічні межі історії стародавнього світу, основні види історичних джерел;
  • застосовує і пояснює на прикладах поняття і терміни: «історія стародавнього світу», «історичне джерело з історії стародавнього світу», «ера — до Різдва Христового і від Різдва Христового»
Завантажити: Тема: Що вивчає історія Стародавнього світу (Всесвітня історія. Історія України 6 клас. Нова програма) (Розмір: 29.0 KB, Завантажень: 2649)
  
Back to top button