Конспекти уроків географії 7 класУсі уроки географіїФайли

Тема: Природні комплекси материків і океанів. Широтна зональність і вертикальна поясність (7 клас. Географія. Нова програма)

Тема: Природні комплекси материків і океанів. Широтна зональність і вертикальна поясність

 Мета: актуалізувати, поглибити та систематизувати знання про природні комплекси, географічну оболонку та її закономірності; продовжити формування умінь та навичок працювати з тематичними картами атласу з метою встановлення та пояснення головних географічних закономірностей; розвивати вміння самостійно працювати з джерелами географічних знань, аналітичне мислення; сприяти формуванню ціннісного ставлення до природи.

Обладнання: карта «Географічні пояси та природні зони світу», атласи, підручники, комп’ютер, мультимедійний проектор, мультимедійна презентація.

Тип уроку: комбінований.

Очікувані результати: учні зможуть знаходити та показувати на карті природні зони, пояснювати закономірності розміщення природних комплексів на материках і в океанах.

Усі уроки географії на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Тема: Природні комплекси материків і океанів. Широтна зональність і вертикальна поясність (7 клас. Географія. Нова програма) (Розмір: 21.1 KB, Завантажень: 1820)
Back to top button