Батькам

Любимчиків серед дітей бути не повинно, радять психологи

Університет Бригама Янга в особі професора Алекса Дженсена з’ясував: батькам ні в якому разі не можна вибирати любимчиків серед дітей. В іншому випадку, діти, які не опинилися в групі фаворитів, в два рази більше ризикують стати на шлях вживання алкоголю, наркотиків і сигарет, пише News Room America .

Був проведений аналіз 282 сімей з дітьми-підлітками. Фахівців цікавило ставлення до дітей в сім’ях різного типу. В деяких сім’ях люди не були особливо близькі. І, як раз, в таких сім’ях “нелюбимі” діти частіше вживали спиртне, наркотики і курили. Якщо батьки особливо сильно виділяли когось із дітей, то менш улюблені пускалися у всі тяжкі в 3,5 рази частіше. Таким чином, в умовах відсутності підтримки в родині це ще більше посилювало ситуацію.

Притому, реальний стан справ не грає особливої ​​ролі. Важливо те, як сприймає все сама дитина. Тому батьки повинні підкреслено однаково ставитися до всіх дітей. Але не варто забувати про індивідуальність дітей, розвиваючи їх таланти. В принципі, з цієї причини в сім’ях, де всі члени сім’ї тісно взаємодіють, виділення когось одного не робить настільки негативного ефекту.

Шкільне життя

Back to top button