Конспекти уроків історії України 5 класУсі уроки історії

Тема: Практичне заняття. Про кого і про що розповідає історія рідного краю (5 клас. Історія України. Нова програма)

Мета: На основі раніше отриманих знань і опорних умінь у новій навчальній ситуації учні самостійно вирішують проблемно-пізнавальні завдання, публічно представляють результати індивідуальної та колективної творчої діяльності, освоюють складніші способи вивчення історичного минулого. Через вивчення історії міста/села, залучити учнів до глибшого вивчення історії України. Формувати та розвивати в учнів дослідницькі уміння, навички пошуково – дослідницької роботи (виявлення проблем, збір інформації), естетичні смаки, спостережливість, уміння висувати гіпотези, узагальнювати, розвивати аналітичне мислення; сприяти підвищенню особистої впевненості у кожного учасника проекту. Виховувати почуття любові до історії свого міста/села і всієї України.
Обладнання: О.І. Пометун, І.А. Костюк, Ю.Б. Малієнко Історія України (Вступ до історії). — К.: Видавничій дім «Освіта»; ілюстрації.
Тип уроку: урок практичного застосування знань, навичок і умінь.
Поняття та терміни: герб, геральдика, краєзнавство.
Очікувані результати
Після цього уроку учні зможуть:
• самостійно вирішувати проблемно-пізнавальні завдання;
• публічно представляти результати індивідуальної та колективної творчої діяльності;
• покращити навички пошуково – дослідницької роботи;

Завантажити: Тема: Практичне заняття. Про кого і про що розповідає історія рідного краю (5 клас. Історія України. Нова програма) (Розмір: 17.6 KB, Завантажень: 3754)
Back to top button