Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Тема: Політичний і соціально – економічний та культурний розвиток Русі ХІІ – першій половині ХІІІ ст. (7 клас. Історія України)

Мета: охарактеризувати розвиток Київського, Переяславського та Чернігово-Сіверського князівств у період феодальної роздробленості; визначити особливості їх політичного, економічного та культурного розвитку; дати характеристику стану розвитку окремих сфер культури на основі прикладів, описати основні видатні пам’ятки архітектури та образотворчого мистецтва; розвивати вміння працювати з різноманітними історичними джерелами, аналізувати, порівнювати, критично мислити; виховувати інтерес до історії власного народу, його непростого минулого.
Обладнання: підручник «Історія України» В.А. Смолій, В.С. Степанков, 2007 рік, видавництво «Генеза»; ілюстрації до теми (додаток); атлас «Історія України. 7 клас»
Тип уроку: засвоєння нових знань та вмінь.
Поняття: «пергамент», «мініатюра», «заставка», «ініціал».

Завантажити: Тема: Політичний і соціально – економічний та культурний розвиток Русі ХІІ – першій половині ХІІІ ст. (7 клас. Історія України) (Розмір: 9.6 KB, Завантажень: 1574)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*