Конспекти уроків географії 7 класУсі уроки географіїФайли

Тема: Походження материків та океанічних западин. Геологічні ери та епохи горотворення (7 клас. Географія. Нова програма)

Тема: Походження материків та океанічних западин. Геологічні ери та епохи горотворення 

Мета: актуалізувати знання про материки та океани, будову земної кори, літосферні плити; формувати знання про особливості розподілу материків та океанів на земній поверхні, роль переміщення літосферних плит у формуванні материків та океанічних западин; скласти загальні уявлення про відлік геологічного часу; розвивати вміння працювати з картами атласу; розвивати самостійність, наполегливість та уважність під час виконання практичних завдань, уміння організації власної діяльності та співпраці з однолітками; виховувати відповідальне ставлення до навчання, здатність до саморозвитку.

Обладнання: фізична карта світу, карта «Будова земної кори», геохронологічна таблиця, атласи, підручники, комп’ютер, мультимедійний проектор, мультимедійна презентація, контурні карти.

Тип уроку: комбінований.

Очікувані результати: учні зможуть називати геологічні ери; характеризувати гіпотезу дрейфу материків, висловлювати судження щодо наслідків переміщення літосферних плит.

Усі уроки географії на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Тема: Походження материків та океанічних западин. Геологічні ери та епохи горотворення (7 клас. Географія. Нова програма) (Розмір: 23.7 KB, Завантажень: 1550)
Back to top button