Конспекти уроків української мови 1 класУсі уроки початкова школаФайли

Тема: Підготовка до написання букв. Письмо петлеподібних елементів у напрямку «вгору-вниз» (і-раз) та у напрямку «вниз-вгору» (раз-і) (1 клас. Навчання грамоти)

Тема. Підготовка до написання букв. Письмо петлеподібних елементів у напрямку «вгору-вниз» (і-раз) та у напрямку «вниз-вгору» (раз-і)

Мета: вчити учнів писати нові елементи: верхню та нижню петлі; поєднувати елементи між собою верхнім з’єднанням, виконувати звуковий аналіз слів, відгадувати загадки; закріплювати навички орієнтування у сітці робочого зошита, правильної посадки за партою під час письма, тримання ручки та розташування зошита; узагальнити знання про народні та авторські казки; вчити дітей сприймати казки як джерело знань, му­дрого порадника в житті; розвивати вміння учнів аналізувати елементи літер, пам’ять, кмітливість, увагу, уяву, мовлення, логіку, спостережливість, дрібну моторику; розши­рювати світогляд; формувати позитивне ставлення до навчання; виховувати бережливе ставлення до письмового приладдя; любов до книги.

Обладнання: плакат «Сиди рівно під час письма»; магнітна дошка; ілюстрації до казок, казкові персонажі (малюнки або м’які іграшки); роздавальні картки з рукописними літерами, що містять у собі елементи, які учні вчитимуться писати на уроці; ілюстрація для письмової підготовчої вправи.

Усі уроки української мови  на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Тема: Підготовка до написання букв. Письмо петлеподібних елементів у напрямку «вгору-вниз» (і-раз) та у напрямку «вниз-вгору» (раз-і) (1 клас. Навчання грамоти) (Розмір: 16.1 KB, Завантажень: 300)
Back to top button