Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Тема: Освіта і наука України в першій половині ХІХ століття (9 клас. Історія України)

Мета: охарактеризувати особливості розвитку української культури в кінці XVIII – першій половині ХІХ ст., а також з’ясувати основні досягнення українців у галузі освіти та науки в даний період; розвивати в учнів уміння працювати з документами, таблицями, аналізувати історичний матеріал, виділяти головне й другорядне, робити висновки, складати порівняльну характеристику та зіставляти інформацію з різних історичних джерел; виховувати в учнів естетичні смаки й уподобання, вчити їх культури спілкування.
Обладнання: підручник «Історія України» О.К. Струкевич, 2009 рік, видавництво «Грамота»; ілюстрації до теми (додаток); атлас «Історія України. 9 клас»
Тип уроку: комбінований.
Очікувані результати
Після цього уроку учні зможуть:
• показувати на карті основні місця і території, пов’язані з розвитком освіти, науки та мистецтва;
• на основі різних джерел інформації: визначати й характеризувати основні чинники, особливості розвитку, явища, процеси та пам’ятки культури цього періоду;
• описувати явища культурного та духовного життя;
• порівнювати ідеї та цінності, що були характерні для тогочасної культури, з сучасними державотворчими ідеями та культурними цінностями українців.

Завантажити: Тема: Освіта і наука України в першій половині ХІХ століття (9 клас. Історія України) (Розмір: 18.8 KB, Завантажень: 2290)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*