Конспекти уроків географії 7 класУсі уроки географіїФайли

Тема: Материки та океани як об’єкти вивчення регіональної географії (7 клас. Географія. Нова програма)

Тема: Материки та океани як об’єкти вивчення регіональної географії. Співвідношення на землі материків та океанів. Материки і частини світу. Джерела географічної інформації про материки та океани.  

Мета:

навчальна: пригадати прийоми навчальної діяльності; з’ясувати особливості нового курсу, предмет його вивчення; сформувати уявлення про систему географічних наук, що вивчають окремі регіони Землі; повторити знання про розподіл земної поверхні на материки, океани, частини світу; ознайомити з джерелами географічних знань регіональної географії; удосконалювати навички роботи з джерелами географічних знань;

розвивальна: сприяти розумінню значення для людини географічних знань про материки та океани; розвивати допитливість, уміння аналізувати й систематизувати, робити висновки і узагальнення;

виховна: виховувати повагу до людських знань, відповідальність за майбутнє Землі.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: підручники, атласи, контурні карти, стінна фізична карта світу, зразки різноманітних джерел знань з географії.

Опорні та базові поняття: географія, материк, океан, частина світу, географічний об’єкт, процес, явище, джерела географічних знань.

Географічна номенклатура: Австралія, Антарктида, Африка, Євразія, Південна Америка, Північна Америка, Атлантичний, Індійський, Південний, Північний Льодовитий, Тихий океани.

Усі уроки географії на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Тема: Материки та океани як об'єкти вивчення регіональної географії (7 клас. Географія. Нова програма) (Розмір: 40.2 KB, Завантажень: 1514)
Back to top button