Конспекти уроків географії 7 класУсі уроки географіїФайли

Тема: Кліматотвірні чинники. Розподіл сонячної енергії на землі (7 клас. Географія. Нова програма)

Тема: Кліматотвірні чинники. Розподіл сонячної енергії на землі. Закономірності зміни температури повітря і поверхневих вод океанів. 

Мета: актуалізувати знання про клімат, основні кліматичні показники; сформувати загальні уявлення про основні кліматотвірні чинники; сприяти розумінню ролі сонячної радіації та підстильної поверхні у формуванні клімату; продовжити формування умінь та навичок працювати з тематичними картами атласу з метою встановлення та пояснення природних закономірностей; розвивати вміння виділяти головне, суттєве в навчальному матеріалі; порівнювати, узагальнювати факти, логічно викладати свої думки; виховувати самостійність, уважність, працелюбність, повагу до думки інших.

Обладнання: фізична карта світу, кліматична карта світу, атласи, підручники, комп’ютер, мультимедійний проектор, мультимедійна презентація.

Тип уроку: комбінований.

Очікувані результати: учні зможуть називати основні кліматотвірні чинники; виявляти закономірності розподілу кліматичних показників за кліматичною картою; пояснювати роль сонячної енергії та підстильної поверхні у формуванні клімату.

Усі уроки географії на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Тема: Кліматотвірні чинники. Розподіл сонячної енергії на землі (7 клас. Географія. Нова програма) (Розмір: 21.4 KB, Завантажень: 1925)
Back to top button