Конспекти уроків географії 7 класУсі уроки географіїФайли

Тема: Географічне положення. Дослідження та освоєння материка (7 клас. Географія. Нова програма)

Тема: Географічне положення. Дослідження та освоєння материка. Практична робота №2. Визначення географічних координат крайніх точок та протяжність материка з півночі на південь та із заходу на схід.

Мета: сформувати загальні уявлення про зміст та структуру розділу «Материки»; ознайомити з планами вивчення материків та їхнього географічного положення; сформувати первинні уміння визначати характерні ознаки географічного положення материка Африка, оцінювати їхній вплив на ознаки природи; характеризувати основні етапи дослідження материка; розвивати в учнів самостійність, прагнення самостійно здобувати знання, вміння долати труднощі в навчанні; оцінювати правильність виконання завдань; сприяти формуванню пізнавального інтересу до розділу.

Обладнання: фізична карта світу, фізична карта Африки, комп’ютер, мультимедійний проектор, мультимедійна презентація, атласи, підручники, шаблони Африки, контурні карти.

Тип уроку: комбінований.

Очікувані результати: учні зможуть називати характерні ознаки географічного положення та дослідників материка; знаходити та показувати на карті об’єкти географічної номенклатури.

Усі уроки географії на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Тема: Географічне положення. Дослідження та освоєння материка (7 клас. Географія. Нова програма) (Розмір: 24.7 KB, Завантажень: 224)
Back to top button