Конспекти уроків "Я досліджую світ" 1 класУсі уроки початкова школаФайли

Тема: Екскурсія. Ознайомлення з об’єктами неживої та живої природи (1 клас. Природознавство)

Мета: створити умови для закріплення уявлень про об’єкти живої та неживої природи; сприяти формуванню в учнів навичок практичних спостережень за об’єктами живої та неживої природи, умінь, необхідних для роботи в групі, умінь групувати об’єкти неживої та живої природи; наводити приклади об’єктів живої та неживої природи; розвивати навички роботи в групі (обговорення і складання розповіді про екскурсію); виховувати любов до природи; ознайомити з правилами поведінки в природі.

Підготовка до екскурсії: учитель визначає місце проведення екскурсії; розробляє маршрут для дослідження таким чином, щоб його можна було використовувати і для проведення інших сезонних екскурсій, що дасть змогу показати школярам усі сезонні зміни в природі на одних і тих самих об’єктах; учитель продумує правила безпечної поведінки на екскурсії, прийоми, що допоможуть об’єднати учнів у групи.

Завантажити: Тема: Екскурсія. Ознайомлення з об'єктами неживої та живої природи (1 клас. Природознавство) (Розмір: 12.6 KB, Завантажень: 267)
Back to top button