Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Тема: Число і цифра 2. Лічба предметів.Написання цифри 2. Утворення числа способом прилічування і відлічування одиниці. Побудова ламаної (1 клас. Математика)

Тема. Число і цифра 2. Лічба предметів.Написання цифри  2. Утворення числа способом прилічування і відлічування одиниці.  Побудова ламаної.

Мета: закріпити поняття «один»-«багато», вчити порівнювати предмети за довжиною, ознайо­мити учнів із числом і цифрою 2, вправляти в малюванні прямих і кривих ліній, навчи­ти правильно, охайно і каліграфічно писати цифру 2, розвивати логічне мислення, зв’язне мовлення учнів, виховувати бережливе став­лення до природи і навколишнього світу.

Конспекти уроків математики на сайті “Шкільне життя”

Завантажити: Тема: Число і цифра 2. Лічба предметів.Написання цифри 2. Утворення числа способом прилічування і відлічування одиниці. Побудова ламаної (1 клас. Математика) (Розмір: 19.8 KB, Завантажень: 744)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*