Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Телевізор скорочує життя на п’ять років

 Телевізор скорочує життя на п’ять років

Телевізор скорочує життя на п’ять років

Кожна година, проведена в лежачому положенні перед телевізором, віднімає у людини 22 хвилини життя. Це з’ясували австралійські вчені, проаналізувавши дані Національного бюро статистики і інформацію про діабетиків та інших хворих, пише Business Line.

Як виявилося, перегляд телевізора позбавляє до 4,8 років життя людей, старших 25 років. Висновок зроблений виходячи з того, що в середньому людина дивиться телевізор по шість годин щодня. В якості контрольної групи обиралися люди, які його не дивляться ніколи.

Учені побудували таблицю тривалості життя середньостатистичних австралійців, хто дивиться телевізор. В результаті перегляд передач за ефектом можна було порівняти з іншими факторами хронічних хвороб — відсутністю фізичної активності, курінням, ожирінням тощо.

Експерти наголосили, що оскільки перегляд телевізора найчастіше супроводжується споживанням шкідливої їжі, стан справ погіршується ще більше.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*