Здоров'яФізіологія

Телевізор – один з головних ворогів здоров’я людини, заявляють медики

Кожна година, проведена перед телевізором, підвищує ризик діабету на 3,4%, попереджають лікарі. Відомо: малорухливий спосіб життя збільшує вагу людини, а це фактор ризику діабету. Фахівці запросили до дослідження цієї проблеми 234 людини із зайвою вагою, щоб зрозуміти, як можна запобігти розвитку діабету, пише в Daily Mail .

Людей розбили на три групи. Першій давали метформін, друга підвищувала рівень фізичної активності, а третя пила плацебо. На самому початку дослідження добровольці в середньому дивилися телевізор по 140 хвилин на день, а ще 400 хвилин вони сиділи на роботі. В кінці дослідження друга група сиділа перед телевізором найменше і найменше сиділа на роботі (люди сиділи менше приблизно на 37 хвилин). У першій і третій групах – 9 хвилин максимум менше на.

І з кожною годиною перед ТВ ризик діабету виростав на 3,4%. А, згідно з раніше проведеним дослідженням, шість годин, проведених перед телевізором в день, скорочують тривалість життя на п’ять років. І середньостатистична людина сидить 90% свого часу . Менше 50% всіх дорослих фізично активні в достатній мірі, що переносить їх у групу ризику діабету.

Шкільне життя

Back to top button