Батькам

Телевізор і комп’ютер роблять дітей нещасними

Телевізор і комп'ютер роблять дітей нещасними
Телевізор і комп’ютер роблять дітей нещасними
Малорухливий спосіб життя, дратівливість і, як наслідок, глибокі психологічні проблеми – ось до чого веде підростаюче покоління щоденне необмежене перебування перед екраном телевізора або комп’ютера.

Багато батьків можуть заперечити, адже їх улюблене чадо дивиться не просто мультики, а пізнавальні програми про природу і розвиваючі дитячі телепередачі. Тому мами і тата не поспішають «висмикнути» дитини з такого цікавого світу. Крім того, таке проведення часу – прекрасна можливість для батьків зайнятися домашніми справами.

Однак співробітники служби громадської охорони здоров’я Англії всерйоз стурбовані таким станом справ. Вони стверджують, що «блакитні екрани» чинять негативний вплив на дітей, знижують їх самооцінку і погіршують якість життя.

Звичайно, ніхто не говорить про категоричне заборону на використання комп’ютера або перегляд телепередач. Але, на жаль, сучасні комп’ютерні ігри, буяють сценами насильства, наносять дітям шкоду, підриваючи емоційне здоров’я, посилюючи відчуття тривоги і іноді навіть вганяючи в депресію . А саме в такі ігри багато дітей і вважають за краще грати.

Результати проведеного дослідження говорять про те, що майже половина семи-восьмирічних хлопців не отримують необхідної для їхнього віку фізичного навантаження, переважно вони ведуть сидячий спосіб життя і проводять за моніторами комп’ютерів і екранами телевізорів по сім годин на день.

Дівчатка, до речі, виявилися набагато менш активними, ніж хлопчики. А щастя і фізична активність – речі взаємопов’язані. Ось і виходить, що майбутнє покоління у великій небезпеці, адже такий спосіб життя «проводжає» у доросле життя дітей із зіпсованою психікою і неадекватною самооцінкою.

Back to top button