Головне

Таємниці історії

З розширенням інтернет-мережі та її шанувальників, нам стали доступнішими сенсаційні відкриття, що піднімають завісу таємниць історії, ставлять під сумнів наукові догмати та нашу історію в цілому. Піраміди на дні океану, черепи людей-велетнів, таємничі письмена…

Численні факти, перед якими безсильна наука і мовчить історія.

Таємниці історії: 13 кришталевих черепів

Кришталевий череп
Кришталевий череп
У 1927 році Ф. А. Мітчелл-Хеджес разом з донькою на розвалинах «Міста впалих каменів», у якому колись жили майя, знайшов кришталевий череп. Людський череп натуральної величини, виготовлений із цілісного шматка прозорого кришталю. У потиличній частині черепа знаходиться майстерно відполірована лінза, яка збирає промені світла і направляє їх в очниці. Цікавим є те, що череп — невідомого походження, і сучасна наука тільки розводить руками перед його властивостями. Вчені дослідили, що череп Мітчелла має систему лінз, призм і невеликі канави, що дають дивні оптичні ефекти. Деякі дослідники висунули ряд гіпотез щодо його походження, серед яких — спадщина доісторичних цивілізацій та контакт з позаземними цивілізаціями. І ці гіпотези не дивні, враховуючи характеристики цього артефакту.

Подібні черепи знайдено у Мексиці, Бразилії, США, Франції, Монголії, Тибеті. Сьогодні їх знайдено чимало, та вчені стверджують, що справжніх — 8, а всього має бути 13. Звідки взялися ці цифри — можна тільки здогадуватися.

Як їх було виготовлено, коли і навіщо? Багато гіпотез, і жодної відповіді.

Таємниці історії: Доісторичний ядерний реактор у Республіці Габон

Два мільярди років тому в Республіці Габон (Африка) існував величезний ядерний реактор, який працював 500 тисяч років.

Окло — це місце уранової копальні у Габоні. Оскільки Республіка Габон технічно малорозвинена, вона імпортувала руду до європейських країн. У 1972 році французькі учені дослідили, що уран з копальні Окло уже був збагачений і використаний. Учені стали вивчати саму копальню. Результат спантеличив увесь світ: ця уранова копальня виявилася величезним ядерним реактором, який був створений два мільярди років тому і працював 500 тисяч років.

Цей ядерний реактор був добре розроблений. Його довжина — кілька кілометрів. Теплове випромінювання на навколишнє середовище обмежене до 40 метрів з усіх боків: для такого величезного ядерного реактора це просто незбагненно з позиції сучасної науки. Ще більш дивним є той факт, що радіоактивні відходи досі не мігрували за межі шахти. Вони утримуються в одному місці.

Учені назвали цей ядерний реактор «природним».

Про те є інша версія: цей реактор — свідок доісторичної цивілізації. Ймовірно, два мільярди років тому існувала досить розвинена цивілізація, що технологічно перевершувала сучасну. Порівнянні із цим гігантським «природним» ядерним реактором, наші нинішні ядерні реактори просто іграшки.

Таємниці історії: Фестський диск

Фестський диск
Фестський диск
У 1908 році при розкопках царського палацу у місті Фест на південному узбережжі Криту італійський археолог Луїджі Перньє знайшов глиняну «тарілочку», по обидва боки вкриту знаками-малюнками, що нанесені по спіралі.

Навколо цієї знахідки розгорнулась полеміка: одні стверджують, що це послання давньої культури майбутнім поколінням, другі — що це оберіг у формі щита, треті — що це просто одна сторінка глиняної книги.

Знахідку датують XVII ст. до н. е. Наймастатіші криптологи мудрували над древнім письмом.

Численні дослідники, поміж них і українські, розповіли про свої трактування загадкових надписів. Російський криптолог Геннадій Станіславович Гріневич, який розшифрував піктограми Фестського диска, розповів: «Я вперше отримав при розшифровці конкретний історичний сюжет». Дослідник стверджує, що напис належить русичам, які прийшли колись на грецький острів.

Таємниці історії: Скіфи і скіфське золото

Золота пектораль: вага 1150 г, діаметр 30,6 см, проба золота 958.
Золота пектораль: вага 1150 г, діаметр 30,6 см, проба золота 958.
Хто вони ці славетні скіфи? Варвари чи найуміліші ювеліри, витвори яких до сьогодні своєю майстерністю потрясають людську уяву? Історія так мало знає про них, чи ж просто правда замовчується?

Скіфи — величезна група племен, що населяли землі від сучасного Алтаю до (включно) земель сучасної України (за іншими оцінками — від Кореї до Фракії). Цього ніхто не може заперечити, адже залишилися свідки — численні кургани. З різних джерел відомо, що територію сучасного Криму називали Царською Скіфією.

Сучасні підручники історії говорять, що про скіфів відомо зовсім мало. Але ж збереглися кілограми золотих сторінок їхньої історії — своє повсякденне життя скіфи відобразили на листовому золоті — що зберігаються у кращих музеях світу.

Офіційна історія називає їх варварами. Але слово «варвар» давньогрецькою означає «чужорідний». І як могли ці «варвари» створити такі ювелірні шедеври, вартість яких оцінюється $2 млн (йдеться про Золоту пектораль з Товстої Могили) і ювелірна майстерність яких, за оцінками вчених, перевершує навіть флорентійську школу?

Історики стверджують, що скіфи були не писемні, проте кому належать петрогліфи, якими усіяна Кам’яна Могила, поблизу якої знайдене скіфське поховання?

Існує думка, що саме завдяки скіфам елліни та інші народності Середземномор’я вперше познайомилися зі стременами, сідлами та іншими предметами упряжі коней.

До сьогодні залишається загадкою: хто такі скіфи насправді, де вони взялися і де поділися, чим завершилась їхня історія.

Джерело: epochtimes.com.ua