Перерва

Татко зняв ролик із запаморочливими спецефектами з сином у головній ролі

Малюк - каратист
Малюк – каратист
У Канаді колишній книжковий ілюстратор, який перекваліфікувався в спеціаліста з відеографіки, Патрік Бойвін створив дивовижний ролик зі своїм сином у головній ролі. За кілька днів відео зібрало понад 6 млн переглядів і тисячі позитивних відгуків.

Надихався креативний тато для створення хвилинного ролика “Dragon Baby” фільмом Квентіна Тарантіно “Вбити Білла”. Так, за сюжетом хлопчик в жовтому костюмі, як у Уми Турман, розправляється з іграшковим драконом, вириваючи в кінці його синтепонове серце.

Завдяки величезній кількості спецефектів, малюк б’ється не гірше героїв фільму.

Інтернет-користувачі назвали це відео босом всіх відео і навіть визнали, що спецефекти тут крутіші, ніж у “Матриці”. Американські журналісти також не залишилися байдужими і заявили, що якщо Бойвін і не отримає Оскар за свій шедевр, то він як мінімум удостоїться титулу Батько року.

Додамо, що це вже не перший подібний досвід молодого тата. Раніше він вже прославився в мережі завдяки своїй роботі в YouTube “Залізна дитина”, де головною героїнею стала його донька.

У студії, де працює Бойвін, його називають “феноменом YouTube”, і зазначають, що завдяки інтернет-славі режисер отримує замовлення від DisneyPixar, Lego, Google і LG.