7 клас. Історія України
-
Конспекти уроків історії України 7 клас

Впровадження християнства (7 клас. Історія України) + Презентація
Автор: Дегтярьова Наталія Миколаївна Навчальний заклад:Комунальний заклад “Ганнівська загальноосвітня школа I-III ступенів – центр позашкільної…
Читати » -
Конспекти уроків історії України 7 клас

Уявна подорож Києвом часів Ярослава Мудрого (7 клас. Історія України) + Презентація
Автор: Проценко Лариса Миколаївна Навчальний заклад: Курилівський ліцей Куп’янської районної ради Харківської області Тема уроку: Уявна подорож…
Читати » -
Конспекти уроків історії України 7 клас

Практичне заняття «Уявна подорож Києвом часів Ярослава Мудрого» (7 клас. Історія України)
Автор: Власюк Ніна Іванівна Навчальний заклад: Комунальний опорний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Купичів” Практичне заняття…
Читати » -
Конспекти уроків історії України 7 клас

Політичний і соціально-економічний розвиток удільних князівств у ХІІ –ХІІІ ст. (7 клас. Історія України)
Політичний і соціально-економічний розвиток удільних князівств у ХІІ –ХІІІ ст. Мета: охарактеризувати особливості політичного та…
Читати » -
Конспекти уроків історії України 7 клас

Суспільно-політичний устрій Київської Русі (7 клас. Історія України)
Суспільно-політичний устрій Київської Русі Мета: охарактеризувати суспільно-політичний устрій Київської Русі, а також за допомогою джерел…
Читати » -
Конспекти уроків історії України 7 клас

Історичні диктанти (7 клас. Історія України)
Автор: Беца Надія Павлівна Навчальний заклад: Верхньоворітський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Воловецької районної ради Закарпатської області Тема: Розселення…
Читати » -
Конспекти уроків історії України 7 клас

Запровадження християнства на Русі (7 клас. Історія України)
Запровадження християнства на Русі Мета: з’ясувати значення діяльності князя Володимира Великого; сприяти формуванню критичного мислення; робити…
Читати »