день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Сидячий спосіб життя негативно впливає на мозок

У дослідженні, проведеному в Бостонському університеті, взяли участь більше 1200 дорослих людей. Фахівці спостерігали за учасниками протягом 20 років. На початку дослідження чоловіки і жінки, середній вік яких становив 41 рік, ходили по біговій доріжці зі швидкістю близько 1 метра в секунду. Вчені стежили за кров’яним тиском і частотою серцевих скорочень учасників, пише The Daily Mail .

Потім фахівці просканували мозок добровольців, коли тим виповнилося 60 років. Крім того, учасники виконали когнітивні тести. У мозку у тих, чия частота серцевих скорочень на біговій доріжці різко зростала, сірої речовини виявилося менше. Деякі з цих учасників також гірше справлялися з когнітивними тестами. Людям, у яких на біговій доріжці підвищувався діастолічний артеріальний тиск, важко давалися тести на прийняття рішень.

Вважається, що сильне і швидке збільшення частоти серцевих скорочень і артеріального тиску, який спостерігається, коли неактивна людина займається спортом, пошкоджує мозок. Дрібні кровоносні судини в мозку особливо уразливі до стрибків артеріального тиску. Проблеми з судинами можуть стати причиною зміни структури мозку і когнітивних порушень.

Швидше за все, неактивні люди схильні до розвитку недоумства. Мозок зазвичай зменшується з віком, але різниця в розмірі найбільш помітна при хворобі Альцгеймера. Дослідження, проведене раніше, показало: від когнітивних порушень можуть захистити регулярні прогулянки.

Шкільне життя

  
У дослідженні, проведеному в Бостонському університеті, взяли участь більше 1200 дорослих людей. Фахівці спостерігали за учасниками протягом 20 років. На початку дослідження чоловіки і жінки, середній вік яких становив 41 рік, ходили по біговій доріжці зі швидкістю близько 1 метра в секунду. Вчені стежили за кров'яним тиском і частотою серцевих скорочень учасників, пише The Daily Mail . Потім фахівці просканували мозок добровольців, коли тим виповнилося 60 років. Крім того, учасники виконали когнітивні тести. У мозку у тих, чия частота серцевих скорочень на біговій доріжці різко зростала, сірої речовини виявилося менше. Деякі з цих учасників також гірше справлялися з когнітивними тестами.…

Оцінити

0