Головне

Submarine Cable Map – докладна карта підводних кабелів, на яких тримається весь Інтернет

Submarine Cable Map - докладна карта підводних кабелів, на яких тримається весь Інтернет
Submarine Cable Map – докладна карта підводних кабелів, на яких тримається весь Інтернет
Інтернет можна розглядати як величезний організм, що приймає безліч різних форм для того, щоб надати необхідну інформацію на ваш комп’ютер. І з розвитком сучасних комунікаційних технологій також розвивався і Інтернет, який для більшості звичайних людей представляється сукупністю 3G-, 4G-технологій, Wi-Fi і супутникових комунікацій. На тлі цього кабельні канали передачі даних виглядають дещо старомодними, але не варто забувати, що тільки ці кабелі здатні забезпечити широкосмугові з’єднання між континентами, обслуговуючи всю земну кулю мережею всесвітньої павутини.

Велику площу поверхні земної кулі займаю моря і океани. Тому, для того, щоб з’єднати всі континенти в єдину мережу комунікаційні кабелю прокладаються по морському дну. Але в океані живуть величезні кальмари, трапляються виверження підводних вулканів і по його поверхні періодично проходять хвилі цунамі. Всі ці явища можуть завдати шкоди мережі підводних комунікацій, що і відбувається досить часто. Тому у світі є чимала кількість організацій, що підтримують всю підводну кабельну інфраструктуру в працездатному стані.

Однією з таких організацій є компанія TeleGeography, яка раз у кілька років випускає оновлену карту підводних комунікацій. І ось не так давно компанія TeleGeography опублікувала оновлену карту Submarine Cable Map, яка актуальна на початок 2013 року.

Карта Submarine Cable Map, інтерактивний варіант якої доступний усім бажаючим на сайті компанії TeleGeography за цією адресою , існує у двох варіантах. Перший варіант – це загальнодоступна карта, придатна лише для загальноосвітніх цілей, на яку нанесені тільки приблизні маршрути підводних кабелів. Другий варіант карти є платним варіантом і, по всій видимості, вона надає зацікавленим організаціям більш детальну інформацію, до якої входять фізичні маршрути прокладки кабелів і їх технічні характеристики.

Але в будь-якому випадку, навіть безкоштовний варіант карти Submarine Cable Map є прекрасним засобом для всіх, хто хоче дізнатися трохи більше про старомодний способі, на якому стоїть весь їх новомодний Інтернет.

Back to top button