день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Стихійні явища природи. Екологічні проблеми Африки (7 клас. Географія. Нова програма)

Мета: поглибити та систематизувати знання про природні зони Африки; сформувати знання про стихійні явища природи, екологічні проблеми Африки, найвідоміші природні об’єкти, занесені до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО; сприяти розумінню причин виникнення екологічних проблем материка та загострення стихійних явищ; удосконалювати практичні вміння працювати з картами атласу; розвивати уміння встановлювати причиново-наслідкові зв’язки, будувати логічні міркування, робити висновки; працювати індивідуально та в групі; виховувати основи екологічного мислення, формувати ощадливе ставлення до природи.

Обладнання: фізична карта Африки, підручники, атласи, комп’ютер, мультимедійний проектор, мультимедійна презентація.

Тип уроку: комбінований.

Очікувані результати: учні зможуть називати та показувати на карті найвідоміші національні парки Африки; характеризувати основні екологічні проблеми материка; оцінювати наслідки екологічних проблем континенту.

Усі конспекти уроків географії на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Стихійні явища природи. Екологічні проблеми Африки (7 клас. Географія. Нова програма) (Розмір: 31.1 KB, Завантажень: 681)