Батькам

Строгість у вихованні приносить більше шкоди, ніж користі

Китайський стиль виховання, що вже став відомим по всьому світу як один із найсуворіших, провокує зниження самооцінки у дітей, встановили фахівці. Причина в тому, що багато китайських батьків, бажаючи домогтися від дитини максимальних результатів, рідше її підтримують і частіше карають. У підсумку виходить зворотний ефект і дитині важко адаптуватися в школі, пише Free Press Journal .

Було проведено перше в світі дослідження, яке спирається на емпіричні дані, що говорять про шкоду подібної стратегії виховання. Нагадаємо: вперше широко про “китайський стиль” заговорили в 2011 році після виходу книги “Бойовий гімн матері-тигриці” Емі Чуа. За словами фахівців з Університету Каліфорнії, китайським батькам, які зазвичай менш емоційні і рідко хвалять дітей, потрібно показувати схвалення, любов і демонструвати підтримку своїм дітям.

Дана проблема може стояти особливо гостро в сім’ях емігрантів, що намагаються балансувати між традиційними, культурними нормами і популярними напрямками у вихованні дітей.

Шкільне життя

Back to top button