Здоров'яПсихологіяФізіологія

Стрес, який людина переживає на роботі, смертельно небезпечний

Європейським товариством кардіологів було проведено дослідження, яке показало: якщо у людини підвищений тиск, вона має проблеми зі сном і перебуває у стресовому стані на роботі, у неї в три рази підвищується ризик смерті внаслідок серцево-судинних захворювань.

У звіті фахівців сказано: “Сон повинен бути часом відпочинку, розслаблення і відновлення енергії. Якщо у вас стрес на роботі, то, відповідно, хороший сон допомагає швидко відновитися. Порушення режиму, особливо в поєднанні з гіпертонією, загрожує новими проблемами зі здоров’ям.

Підтримка сну є найпоширенішою проблемою у людей зі стресовою роботою. Вони часто прокидаються о четвертій годині ранку і починають думати про те, як краще вирішити проблеми на роботі. Коли людина страждає від стресів на виробництві та поганого сну протягом багатьох років, це в підсумку призводить до втрати енергетичних ресурсів і, можливо, до ранньої смерті “.

Цей висновок медики зробили за підсумками майже 20-річних спостережень приблизно за 2000 гіпертоніками 25-60 років. Стрес на роботі виникає, якщо людині пред’являються високі вимоги, але у неї немає можливості приймати рішення, цілком контролювати процес. А під проблемами зі сном зазвичай мають на увазі ситуації, коли є труднощі при засипанні і пробудженні через нав’язливі думки про роботу.

Джерело

Back to top button