Здоров'яПсихологіяФізіологія

Стрес – одна з можливих причин підвищення температури

Психогенна лихоманка – це психосоматичний розлад, викликаний хвилюючою подією або хронічним стресом. Нове дослідження допомогло дізнатися більше про даний феномен. Доктор Такакадзу Ока з Університету Кюсю спеціалізується на психосоматичній медицині і лікує пацієнтів з психогенною лихоманкою.

За словами лікаря, досі не існує епідеміологічних досліджень на цю тему. Так, складно зрозуміти, скільки людей страждають від психогенної лихоманки. Пацієнти Оки скаржаться не тільки на високу температуру, але і на характерні для неї симптоми, а також на симптоми стресу і психічних захворювань.

В даний час є кілька методів лікування психогенної лихоманки. В цілому вони схожі на методи, що застосовуються в лікуванні інших захворювань, викликаних стресом. Ока вважає: скоро станеться прорив у боротьбі з цим розладом. Крім того, фахівець пропонує замінити термін “психогенна лихоманка” на “функціональну гіпертермію.” Слово “функціональна” врятує пацієнтів від стигматизації та дозволить медикам зрозуміти специфіку розлади.

Шкільне життя

Back to top button