день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Страх перед математикою іноді підвищує продуктивність

Якщо дитині подобається математика, то помірний рівень тривоги допомагає їй успішно вирішувати математичні завдання. До такого висновку прийшли дослідники з Політехнічного університету Вірджинії. Фахівці проаналізували дані 262 пар близнюків однієї статі (середній вік – 12 років).

Учасники виконали тести на страх перед математикою і мотивацію до її вивчення. Також діти вирішили 6 математичних задач. Вчені виявили, що рівні тривоги і мотивація не залежали від віку. Дівчатка, як правило, турбувалися за математику більше, ніж хлопчики. Потім фахівці вивчили зв’язок між мотивацією, тривогою і продуктивністю добровольців.

Дослідження показало: в учасників з низькими рівнями мотивації до математики підвищення рівня тривоги знижувало продуктивність. Добровольці з високими рівнями мотивації і помірними рівнями тривоги вирішували завдання найкраще. Якщо рівень тривоги у таких дітей зростав, то їх продуктивність знижувалася.

Шкільне життя