Перерва

“Сніданок з 1+1” розпочав проект “Зміни свою школу”

“Сніданок з 1+1” розпочав проект з перетворення навчальних закладів – “Зміни свою школу”. Ідеї Сніданок знайшов на одному із сайтів креативних ідей і вирішив реалізувати їх у власному проекті. Допомогти у цьому вирішила дизайнер Катерина Оначук.

Разом із дизайнеркою команда відправилася у школу, яка згодилася взяти участь в експерименті. Із запропонованих трьох ідей директор школи та батьки обрали дві: наклеїти транспортири на вході у кабінети з математики та задекорувати спеціальними наліпками три просвіти сходів. На одному – табличка множення, на другому – основні математичні формули, на третьому – крилаті вирази англійською.

Мета проекту не тільки зробити одну школу цікавішою, а й показати, що такі зміни зовсім недорогі. Замовити в поліграфії наліпки на один сходовий просвіт в середньому обійдеться в 410 грн, наліпки на підлогу біля одного математичного класу – у 43 грн. А весь задум на три просвіти та двоє дверей коштує 1,316 грн. Якщо розділити таку суму на 550 родин, чиї діти навчаються у цій школі, вийде близько 2,5 грн.

Тож, змінити школу і полегшити навчання дітям – можливо. Всього за годину і 2,5 гривні з однієї родини.

Back to top button