день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Смартфони заважають людям насолоджуватися вільним часом

Дослідження, проведене в Кентськом Державному Університеті, показало: люди, які занадто часто користуються смартфонами, у вільний час відчувають стрес, страх і занепокоєння. 454 студента, які брали участь у дослідженні, заповнили особисті анкети. Вчені з’ясували, наскільки активними користувачами смартфонів були добровольці, і як вони проводили свій вільний час, розповідає Psych Central .
Смартфон - Шкільне життя
У підсумку учасників розділили на три групи. До першої групи увійшли екстраверти, нечасто користувалися смартфоном, в другу – інтроверти, теж рідко використовували ґаджет, а в третьому – люди, які користувалися смартфоном часто (більше 10 годин на добу). У третій групі виявилося 25% добровольців.

Активні користувачі смартфонів значно частіше відчували страх, стрес і занепокоєння у вільний час у порівнянні з двома іншими групами. Згідно з попереднім дослідженням, такі люди відчувають, ніби вони зобов’язані постійно перевіряти свій смартфон. Подібний стрес може впливати і на інші сфери життя, включаючи дозвілля. Тим часом, екстраверти, які рідко користувалися смартфоном (близько трьох годин в день), проводили вільний час насичено. Вони практично ніколи не страждали від нудьги і дистресу.

Шкільне життя

  
Дослідження, проведене в Кентськом Державному Університеті, показало: люди, які занадто часто користуються смартфонами, у вільний час відчувають стрес, страх і занепокоєння. 454 студента, які брали участь у дослідженні, заповнили особисті анкети. Вчені з'ясували, наскільки активними користувачами смартфонів були добровольці, і як вони проводили свій вільний час, розповідає Psych Central . У підсумку учасників розділили на три групи. До першої групи увійшли екстраверти, нечасто користувалися смартфоном, в другу - інтроверти, теж рідко використовували ґаджет, а в третьому - люди, які користувалися смартфоном часто (більше 10 годин на добу). У третій групі виявилося 25% добровольців. Активні користувачі смартфонів значно частіше відчували страх,…

Оцінити

0