Здоров'яПсихологія

Смартфони заважають людям насолоджуватися вільним часом

Дослідження, проведене в Кентськом Державному Університеті, показало: люди, які занадто часто користуються смартфонами, у вільний час відчувають стрес, страх і занепокоєння. 454 студента, які брали участь у дослідженні, заповнили особисті анкети. Вчені з’ясували, наскільки активними користувачами смартфонів були добровольці, і як вони проводили свій вільний час, розповідає Psych Central .
Смартфон - Шкільне життя
У підсумку учасників розділили на три групи. До першої групи увійшли екстраверти, нечасто користувалися смартфоном, в другу – інтроверти, теж рідко використовували ґаджет, а в третьому – люди, які користувалися смартфоном часто (більше 10 годин на добу). У третій групі виявилося 25% добровольців.

Активні користувачі смартфонів значно частіше відчували страх, стрес і занепокоєння у вільний час у порівнянні з двома іншими групами. Згідно з попереднім дослідженням, такі люди відчувають, ніби вони зобов’язані постійно перевіряти свій смартфон. Подібний стрес може впливати і на інші сфери життя, включаючи дозвілля. Тим часом, екстраверти, які рідко користувалися смартфоном (близько трьох годин в день), проводили вільний час насичено. Вони практично ніколи не страждали від нудьги і дистресу.

Шкільне життя

Back to top button