день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Смартфони негативно впливають на когнітивні функції

Люди, залежні від інтернету і мобільних телефонів, часто забувають важливу інформацію або не можуть на чомусь зосередитися. Причому, не тільки в ті моменти, коли вони користуються електронними пристроями. Дослідники з Університету Лестера опитали 210 чоловік у віці від 18 до 65 років, пише The Daily Mail.

Вчені оцінили сприйняття, пам’ять і рухові функції учасників. Дослідження показало: чим більше часу людина приділяв інтернету і мобільному телефону, тим частіше у неї траплялися «когнітивні збої». Приміром, такі добровольці забували прийти на зустріч, втрачали нитку розмови або не могли пригадати, що шукали. Правда, фахівці не знають, чи є даний зв’язок причинно-наслідковим. Можливо, в учасників, залежних від інтернету і смартфонів, спочатку були проблеми з увагою.

Попередні дослідження показали: людям, які занадто часто користуються смартфонами, складно зосередитися на конкретних завданнях. Також фахівці раніше з’ясували, що сучасні технології заважають нам думати самостійно. Адже ми практично завжди шукаємо потрібну інформацію в інтернеті.

Шкільне життя