Головне

Смартфон-гігант від BlackBerry

BlackBerry Z30
BlackBerry Z30
BlackBerry (Канада) випустила новий флагманський смартфон BlackBerry Z30, у якого, очевидно, через тенденції ринку, збільшений дисплей. У моделі Z10 його діагональ становила 4,2 дюйма, а в новому пристрої – п’ять дюймів. Крім того, ґаджет отримав батарею підвищеної ємності, а також оновлену версію операційної системи BlackBerry 10. У продажу в окремих країнах новинка з’явиться вже наступного тижня.

На відміну від попереднього флагмана, дисплей якого виготовлений за технологією РК, в BlackBerry Z30 використовується світлодіодна технологія – Super AMOLED. Роздільна здатність його залишилася колишньою, незважаючи на збільшення діагоналі, – 720р. Все це сприяло зниженню роздільної здатності до 295 ppi.

Ємність батареї новинки становить 2880 мАг, що робить її найбільш ємною батареєю з усіх, що коли-небудь були встановлені в смартфони канадського виробника. Стверджується, що вона здатна забезпечити до двадцяти п’яти годин безперервної роботи ґаджета в “змішаному режимі». Плюсом варто назвати, що підвищення ємності батареї не позначилося на збільшенні товщини апарату.

Новинка оснащена чотирьохядерним процесором Snapdragon S4 Pro, частота якого становить 1,7 гігагерца. Об’єм оперативної пам’яті дорівнює двома гігабайтам, а вбудованої пам’яті – шістнадцяти. Апарат підтримує карти пам’яті формату microSD. Роздільна здатність основної камери становить вісім мегапікселів, у неї є автофокус і світлодіодний спалах.

Back to top button