Головне

Skype запускає сервіс відеоповідомлень

Skype запускає сервіс відеоповідомлень
Skype запускає сервіс відеоповідомлень
Популярний сервіс інтернет-телефонії Skype в п’ятницю запустив тестування нової функції “відеоповідомлень”. Новинка дозволяє користувачам Skype записувати короткі відеоролики, які будуть доставлені отримувачу в Skype, коли той підключиться до мережі. Поки сервіс знаходиться у стадії обмеженої бета-версії.

На сьогодні користуватися новинкою можуть користувачі Skype на Android, а коли комерційна версія сервісу стане доступна в завершеному варіанті, вона запрацює на iPhone, Mac OS X і Windows. Вона буде частиною платного пакету Skype Premium, який коштує 10 доларів на місяць. В якості просування сервісу Skype запропонує користувачам можливість безкоштовних 20 відеоповідомлень, які будуть доступні протягом трьох місяців.

Кожне відеоповідомлення може мати довжину до трьох хвилин, сама функція відеоповідомлення доступна через значок + в додатку Skype на підтримуваній платформі. “Зараз нам потрібно отримати відгуки користувачів”, – говорить Чеймі Хаас, прес-секретар Skype. За його словами, користувачі сервісу можуть залишати свої коментарі через Twitter, Facebook або на сайті Skype.

Повну версію сервісу планується запустити протягом цього року, точна дата поки не визначена.