ГоловнеОсвіта і IT

Складено рейтинг популярних застосунків для роботи та навчання онлайн

В умовах війни багато українців перенесли роботу та навчання в онлайн. Оператор мобільного зв’язку проаналізував трафік та визначив найбільш популярні серед українців додатки.

Перше місце в рейтингу посідає Google Meet, яким щомісяця на своїх смартфонах користуються більше ніж 1,6 млн абонентів компанії. На другому місці із символічним відставанням – Zoom, яким послуговуються близько 1,6 млн українців. На третьому, уже зі значно більшою різницею, Microsoft Teams, де майже 600 тис. користувачів щомісяця. Найбільше часу у середньому протягом дня користувачі проводять у Microsoft Teams – 32 хвилини, трохи менше у Zoom – 21 хвилину.

Окремо проаналізовані додатки, якими користуються для навчання. Онлайн-бібліотеку Wikipedia відвідують 4,3 млн абонентів щомісяця, Google Classroom – 760 тис., а додаток для вивчення мов Duolingo – 230 тис. Також матеріалами Всеукраїнської школи онлайн та Prometheus щомісяця користуються до 200 тис. клієнтів Київстар. А найбільше часу в середньому за день вони проводять за вивченням іноземних мов у Duolingo – 15 хвилин.

Дані наведені у рейтингу – узагальнена та знеособлена статистика всього трафіку мобільного інтернету. Дані наведені за квітень 2022 року.

Читайте також: Освітяни отримають 500 тис. безоплатних ліцензій Microsoft Office 365

Back to top button