Скільки часу має працювати педагогічний працівник під час канікул?

Скільки часу має працювати педагогічний працівник під час канікул?

Скільки часу має працювати педагогічний працівник під час канікул?

Згідно з п. 25 Типових правил внутрішнього трудового розпорядку для працівників навчально-виховних закладів системи Міністерства освіти і науки України від 20.12.1993 р. №455 під час канікул, що не збігаються з щорічною відпусткою, керівник закладу освіти залучає педагогічних працівників до педагогічної та організаційної роботи в межах часу, який не перевищує їхнього навчального навантаження до початку канікул. Тобто за розкладом занять.

За час роботи в період канікул оплата праці педагогічних працівників та осіб з числа керівного, адміністративно-господарського та навчально-допоміжного персоналу, яким дозволяється вести викладацьку роботу або заняття з гуртківцями в тій же установі, провадиться з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, що передувала початку канікул.

Зазначаємо, що особам, які зараховані на роботу на посади педагогічних та керівних працівників під час літніх канікул учнів, заробітна плата за період до початку навчального року виплачується з розрахунку ставки заробітної плати, встановленої відповідно до їх освіти, категорії та розряду, або посадового окладу залежно від кількості учнів станом на 1 вересня попереднього навчального року (з врахуванням підвищень за наявність звання та вченого ступеня) (п.71 наказу Міністерства освіти України N 102 від 15.04.93 „Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти”).

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*