Конспекти уроків географії 9 класУсі уроки географіїФайли

Сільське господарство світу. Географія основних зернових і технічних культур та виробництва продукції тваринництва (9 клас. Географія)

Тема. Сільське господарство світу. Географія основних зернових і технічних культур та виробництва продукції тваринництва. Зональність світового сільського господарства. Найбільші країни-виробники та країни-експортери сільськогосподарської продукції.

Мета: сформувати систему знань про світове господарство, міжнародний поділ та інтеграцію праці, закономірності розвитку світового господарства і його структуру; з’ясувати місце України у світовому господарстві; розвивати уміння аналізувати динаміку розвитку світового господарства, глобальне світосприйняття учнів; виховувати географічне, економічне та логічне мислення. характеризувати значення сільського господарства та особливості його розвитку у сучасному світі використовуючи карти атласу та інші джерела географічних знань.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Обладнання та матеріали: підручники та посібники, географічні карти та атласи, географічні енциклопедії, словники, довідники, газети та журнали

Поняття та терміни: світове господарство

Завантажити: Сільське господарство світу. Географія основних зернових і технічних культур та виробництва продукції тваринництва (9 клас. Географія) (Розмір: 131.7 KB, Завантажень: 502)
Back to top button