день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Сіль набагато небезпечніша, ніж багато хто вважає

Вона пошкоджує судини, серце, нирки і мозок навіть у тих, чий артеріальний тиск не підвищується через надмірне споживання солі. Фахівці з Делаверського університету проаналізували всі наявні дані по цій темі. Вони з’ясували: сіль порушує функцію ендотелію, що вистилає стінки кровоносних судин, пише WebMD .

Крім того, сіль знижує еластичність артерій. Дієта з високим вмістом натрію може призвести до гіпертрофії лівого шлуночка. М’яз лівого шлуночка серця ущільнюється, і його стінка втрачає еластичність. Це небезпечно для здоров’я серцево-судинної системи. До того ж, давно відомо, що сіль негативно впливає на нирки.

Зловживання сіллю відбивається і на симпатичній нервовій системі. Воно викликає стресову реакцію боротьби або втечі. Через це підвищується чутливість нейронів до будь-яких подразників, включаючи скорочення скелетних м’язів. Постійна гіперактивність нервової системи може призвести до негативних наслідків для здоров’я.

Шкільне життя

  
Вона пошкоджує судини, серце, нирки і мозок навіть у тих, чий артеріальний тиск не підвищується через надмірне споживання солі. Фахівці з Делаверського університету проаналізували всі наявні дані по цій темі. Вони з'ясували: сіль порушує функцію ендотелію, що вистилає стінки кровоносних судин, пише WebMD . Крім того, сіль знижує еластичність артерій. Дієта з високим вмістом натрію може призвести до гіпертрофії лівого шлуночка. М'яз лівого шлуночка серця ущільнюється, і його стінка втрачає еластичність. Це небезпечно для здоров'я серцево-судинної системи. До того ж, давно відомо, що сіль негативно впливає на нирки. Зловживання сіллю відбивається і на симпатичній нервовій системі. Воно викликає стресову реакцію…

Оцінити

0