Головне

Школярів Лос-Анджелеса перевели на iPad

Школярів Лос-Анджелеса перевели на iPad
Школярів Лос-Анджелеса перевели на iPad
Управління освіти Лос-Анджелеса закуповує для всіх учнів планшети iPad, повідомляє агентство Associated Press .

Відомство вже схвалиkj закупівлю першої партії iPad на суму 30 мільйонів доларів. Проект по заміні шкільних підручників планшетами займе кілька років. Як повідомили в компанії Apple, перша поставка буде складатися з приблизно 31 тисячі планшетів.

Виявилося, що продукція Apple відповідає вимогам навчального процесу краще інших моделей і при цьому коштує дешевше. Електронні підручники для шкіл Лос-Анджелеса буде поставляти видавництво Pearson, один з найбільших гравців на ринку навчальної літератури. Від використання системи iBooks, через яку Apple з початку 2012 року поширює підручники, було вирішено відмовитися.

Всього в школах США використовується до 10 мільйонів iPad. Коли планшети з’являться у всіх 640 тисяч учнів Лос-Анджелеса від дитячого садка до 12-го класу, місто стане найбільшим шкільним округом країни, де введені електронні підручники.

Ідея заміни паперових книг для школярів електронними дуже приваблювала засновника Apple Стіва Джобса, додає агентство. Він сподівався, що завдяки появі iPad підручники відімруть зовсім. При цьому Джобс хотів обійти сертифікацію продажів навчальних посібників, випускаючи для своїх планшетів безкоштовні електронні підручники.

Back to top button