день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Школярі молодшої школи матимуть один підручник з усіх предметів на три місяці

5 травня міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич зустрілася з освітянами Прикарпаття.

Спочатку Гриневич показала презентацію про реформування освіти в Україні, після якої відповідала на запитання освітян.

Зокрема, міністерку запитали, що міністерство планує зробити, щоб зменшити вагу рюкзаків. Підрахували, що рюкзак семикласника у середньому важить 8 кілограмів.

Лілія Гриневич зазначила, що є три шляхи вирішення: коли дві дитини сидять за партою, вони можуть поділити кількість підручників.

“Але це не сучасний метод. Другий спосіб: тепер ми зобов’язали видавців віддавати підручники для багаторазового скачування. Тоді дитина може прийти з тоненьким планшетом. І третє – привідкрию вам завісу – для учнів початкової школи із впровадженням реформи один підручник буде на чверть. Тобто дитина матиме 1 підручник на 3 місяці”, – розповіла міністерка.

Представник спортивних шкіл міста попросив посприяти збільшенню зарплати і тренерам спортивних шкіл. Гриневич зауважила, що це питання вже обговорювали. Міністерка сказала, що проблема полягає у тому, що не всі тренери мають вищу педагогічну освіту, та пообіцяла підняти питання ще раз, інформує “Галка”.

  

2 коментарі

  1. Чому ви написали “міністерка”? Щось змінилося в українській мові? Правильно: міністр освіти.