Конспекти уроків мистецтва 10 класУсі уроки образотворчого мистецтва та художньої культуриФайли

Шкільний театр, зв’язок із викладанням поетики та риторики, народний ляльковий театр вертеп. Театр на Запорозькій Січі (10 клас. Художня культура)

ТЕМА : Шкільний театр, зв’язок із викладанням поетики та риторики, народний ляльковий театр вертеп. Театр на Запорозькій Січі.

МЕТА: ознайомити учнів з історією виникнення української шкільної драми, її репертуаром та тематикою; ознайомити учнів із тради­ціями створення та особливостями різдвяних вертепів в Україні та їхніми аналогами в інших країнах; провести презентацію твор­чих учнівських проектів; розвивати в учнів літературні та акторські здібності, вміння красиво та правильно розмовляти; композиційні навички ,  виховувати повагу та зацікавленість культурою та традиціями свого народу.

ОБДАДНАННЯ:  фото та репродукції робіт із зображенням різдвяних вертепів, текст сценарію шкільної різдвяної чи великодньої драми; матеріали до презентації творчого проекту, прикраси, матеріали, зібрані до цієї теми.

Усі конспекти уроків художньої культури  на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Шкільний театр, зв'язок із викладанням поетики та риторики, народний ляльковий театр вертеп. Театр на Запорозькій Січі (10 клас. Художня культура) (Розмір: 18.5 KB, Завантажень: 571)
Back to top button