Шкільний театр, зв’язок із викладанням поетики та риторики, народний ляльковий театр вертеп. Театр на Запорозькій Січі (10 клас. Художня культура)

ТЕМА : Шкільний театр, зв’язок із викладанням поетики та риторики, народний ляльковий театр вертеп. Театр на Запорозькій Січі.

МЕТА: ознайомити учнів з історією виникнення української шкільної драми, її репертуаром та тематикою; ознайомити учнів із тради­ціями створення та особливостями різдвяних вертепів в Україні та їхніми аналогами в інших країнах; провести презентацію твор­чих учнівських проектів; розвивати в учнів літературні та акторські здібності, вміння красиво та правильно розмовляти; композиційні навички ,  виховувати повагу та зацікавленість культурою та традиціями свого народу.

ОБДАДНАННЯ:  фото та репродукції робіт із зображенням різдвяних вертепів, текст сценарію шкільної різдвяної чи великодньої драми; матеріали до презентації творчого проекту, прикраси, матеріали, зібрані до цієї теми.

Усі конспекти уроків художньої культури  на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Шкільний театр, зв'язок із викладанням поетики та риторики, народний ляльковий театр вертеп. Театр на Запорозькій Січі (10 клас. Художня культура) (Розмір: 18.5 KB, Завантажень: 483)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*