ГоловнеПерерва

«Шкільні» питання українців до «Яндекс»

За останній рік українці задали пошуковику «Яндекс» майже мільйон запитів про школу. Найбільш актуальна ця тема восени, а от влітку кількість запитів зменшується приблизно на третину, повідомляється у Yandex Blog.

Цікаво, що найпопулярніші запити стосуються способу прогуляти заняття: «как сделать фальшивую справку в школу», «как можна обмануть маму что бы не пайти в школу» або «как быстро заболеть и не пойти на уроки».

Але трапляються і запити добросовісних учнів: «можно не идти в школу но не хочу пропускать что делать», «как сказать учителю что меня не будет в школе если на счету нет денег», «как стать отличницей в школе».

Крім навчання школярів цікавлять і стосунки: «как стать самой модной в школе», «как отбить парня у подруги в школе» – від дівчат, «как стать популярным в школе среди девочек» – від хлопців, «где написано что нельзя целоваться в школе» – від тих й інших.

Серед інших цікавих питань – «как тролить в школе», «как ходить в школу красивой», «куда девать собаку когда идёшь в школу» і сакраментальне «как выжить в школе».

ТОП-10 запитів демонструє інфографіка

«Шкільні» питання українців до «Яндекс»
«Шкільні» питання українців до «Яндекс»

Джерело: osvita.mediasapiens.ua

  
Back to top button