день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

«Шкільні» питання українців до «Яндекс»

За останній рік українці задали пошуковику «Яндекс» майже мільйон запитів про школу. Найбільш актуальна ця тема восени, а от влітку кількість запитів зменшується приблизно на третину, повідомляється у Yandex Blog.

Цікаво, що найпопулярніші запити стосуються способу прогуляти заняття: «как сделать фальшивую справку в школу», «как можна обмануть маму что бы не пайти в школу» або «как быстро заболеть и не пойти на уроки».

Але трапляються і запити добросовісних учнів: «можно не идти в школу но не хочу пропускать что делать», «как сказать учителю что меня не будет в школе если на счету нет денег», «как стать отличницей в школе».

Крім навчання школярів цікавлять і стосунки: «как стать самой модной в школе», «как отбить парня у подруги в школе» – від дівчат, «как стать популярным в школе среди девочек» – від хлопців, «где написано что нельзя целоваться в школе» – від тих й інших.

Серед інших цікавих питань – «как тролить в школе», «как ходить в школу красивой», «куда девать собаку когда идёшь в школу» і сакраментальне «как выжить в школе».

ТОП-10 запитів демонструє інфографіка

«Шкільні» питання українців до «Яндекс»

«Шкільні» питання українців до «Яндекс»

Джерело: osvita.mediasapiens.ua