ГоловнеПерерва

Шкарлет: В цьогорічному бюджеті коштів на страхування вчителів не передбачено

За словами Шкарлета, щотижнево міністерство в межах своєї компетенції формує певні рекомендаційні засади для працівників закладів освіти.

В цьогорічному бюджеті коштів на страхування окремої бюджетної програми не передбачено, але при цьому Міністерство освіти й науки в рамках співпраці з Міністерством фінансів намагається підготувати постанову Кабміну і спрямувати 540 млн гривень на засоби по боротьбі коронавірусом. Про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки глави МОН Сергій Шкарлет у ході Години запитань до уряду в п’ятницю, 18 вересня.

“Щотижнево відбуваються селекторні наради. Щотижнево міністерство в межах своєї компетенції формує певні рекомендаційні засади разом з Міністерством охорони здоров’я, разом з місцевими органами самоврядування. Неодноразово намагалися внести декілька постанов щодо повернення постанов з фонду COVID-19, але при цьому, враховуючи, що на початок червня вже фонд COVID-19 був перерозподілений”, – відповів Шкарлет на питання щодо механізму захисту педагогів від коронавірусу.

Нагадаємо, що на доплати освітянам виділили 6 млрд. гривень.

Back to top button