ГоловнеПерерва

Шкарлет пояснив, як відбувається навчання під час локдауну

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет пояснив, що з 8 до 24 січня в Україні, під час локдауну, у частині шкіл тривають канікули, а в частині – організовують дистанційне навчання. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

“З метою зменшення ризику захворювання на коронавірус із 8 до 24 січня в Україні діють посилені карантинні заходи. Окремі з них стосуються й закладів освіти. Зокрема, в цей період учні не відвідують школи. В деяких закладах загальної середньої освіти тривають канікули, в деяких – організовують дистанційне навчання. Це вирішують школи разом із місцевими органами влади. Заклади професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти навчають у дистанційному форматі”, – написав Сергій Шкарлет.

Він зазначив, що дитячі садки та спеціальні заклади освіти працюють у звичайному режимі з дотриманням протиепідемічних заходів.

“Для організації дистанційного навчання школярів місяць тому розпочала роботу платформа “Всеукраїнська школа онлайн”. Із моменту запуску її відвідали понад 2 млн користувачів, які взаємодіяли з платформою майже 5 млн разів. Ми очікуємо, що показники користування онлайн-платформою будуть зростати. Платформа допомагає організувати якісне дистанційне навчання та гарантує рівний доступ до навчальних матеріалів учням всієї країни, а також за її межами”, – додав міністр.

Нагадаємо, з 8 до 24 січня включно 2021 року в Україні діятимуть посилені карантинні обмеження.

Back to top button