ГоловнеОсвіта і правоШкільному психологу

Щодо можливості соціальному педагогу протягом основного робочого часу вести викладацьку роботу

Умови оплати праці педагогічних працівників закладів і установ освіти визначені в Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти (зі змінами), затвердженій наказом Міністерства освіти України від 15.04.93 р. N 102 (далі – Інструкція).

Відповідно до абзацу четвертого пункту 91 Інструкції інші працівники закладів освіти (у тому числі соціальні педагоги) можуть вести викладацьку роботу або заняття з гуртківцями у цьому ж закладі освіти, але в середньому не більше 12 годин на тиждень (480 годин на рік), якщо вони по основній роботі отримують повний посадовий оклад (ставку).

У випадках, коли вищезгадані працівники отримують по основній посаді 0,5 посадового окладу (ставки), їм дозволяється вести викладацьку роботу в середньому 18 годин на тиждень (720 годин на рік).

Названим працівникам за норму годин, визначену в цьому пункті, оплата проводиться понад основний посадовий оклад (ставку) у порядку, передбаченому відповідно для учителів, викладачів та керівників гуртків (за тарифікацією).

За години викладацької роботи чи занять з гуртками, виконані, як виняток, у зв’язку з виробничою необхідністю понад норму, зазначену у пункті 91 Інструкції, провадиться погодинна оплата за фактичну кількість годин, але не більше 240 годин на рік.

Тобто соціальний педагог у закладі загальної середньої освіти, який по основній роботі отримує повний посадовий оклад, під час основного робочого часу може вести викладацьку роботу у цьому ж закладі в середньому не більше 12 годин (480 годин на рік) на тиждень за тарифікацією і, як виняток, у зв’язку з виробничою необхідністю не більше 240 годин на рік з погодинною оплатою.

Читайте також: Нормативно-правові документи щодо організованого початку нового 2021/2022 навчального року

Back to top button